tik8

سایت اسنپ تیکت در ماه سال ۱۳۹۹ با رویکردی نو در زمینه رویدادهای فرهنگی، هنری، علمی و آموزشی، فعالیت خود را آغاز نمود. فراهم ساختن بستر مناسب جهت خرید آنلاین بلیط رویدادهاي فرهنگی و هنری شامل تئاتر، سینما، کنسرت و رویدادهاي علمی شامل کنفرانس، همایش و دوره‌هاي آموزشی مختلف و همچنین حمایت از گروه های جوان در حوزه تئاتر از اهداف همیشگی سایت اسنپ تیکت می باشد.

شرکت ایده گزین ارتباطات روماک

شرکت ایده گزین ارتباطات روماک در سال 1390 فعالیت خود را در حوزه کسب و کار الکترونیک آغاز نمود. این هولدینگ صاحب برند‌های شناخته شده ای چون نت برگ (اولین و بزرگترین سایت تخفیف گروهی)، اسنپ تیکت (مرجع خرید آنلاین بلیط)، چیلیوری (سامانه سفارش آنلاین غذا)، سرمیز (سرویس آنلاین غذای شرکتی و پرسنلی) و دکتر دکتر (نوبت دهی آنلاین بهترین پزشکان کشور) می باشد و تا کنون توانسته افتخارات بسیاری در این حوزه کسب نماید.

شرکت ایده گزین ارتباطات روماک با بیش از 300 نیروی جوان و متخصص همواره می کوشد تا بهترین خدمات را در زمینه های مختلف به شما عزیزان ارائه نماید.

راهنمای خرید

سهولت در خرید

اسنپ تیکت همواره می کوشد ساده ترین روش های خرید را به همراه زیباترین محیط کاربری برای شما هنردوستان به ارمغان آورد. تنها با داشتن یک شماره موبایل می توانید بدون هیچ هزینه ای در سایت عضو شوید و به راحتی و با تنها چند کلیک بلیط های مورد نظر خود را خریداری نمایید.

نوآوری در صدور و کنترل بلیط

استفاده بیش از اندازه از کاغذ جهت پرینت بلیط ها و همچنین مشکل بودن این روند برای بسیاری از مخاطبان عزیز، یکی از دغدغه های همیشگی ما بود. به همین دلیل، جهت احترام به همراهان عزیزمان و همچنین حفظ طبیعت، از ابتدای فعالیت خود با جایگزین کردن بلیط های الکترونیکی به جای بلیط های کاغذی، سعی نمودیم سهمی هرچند کم در این مهم داشته باشیم. سیستم مدرن کنترل بلیط اسنپ تیکت نیز با اتکا به همین موضوع راه اندازی شد که تمامی بلیط ها بدون نیاز به پرینت شدن و همراه داشتن نسخه کاغذی، از روی موبایل، تبلت و... قابل کنترل می باشند.

ویژگی ها

ما در نسخه جدید سایت اسنپ تیکت تلاش نمودیم تا خرید بلیط نمایش، کنسرت و رویدادهای علمی، آموزشی و تفریحی به راحتی هر چه تمام و بسیار سریع صورت پذیرد.

همچنین با تکیه بر نظرات شما عزیزان و همچنین تجربه متخصصین حوزه آی تی، سعی نمودیم رابط کاربری جدید سایت، مطابق با به روز ترین و استاندارد ترین متد ها باشد و تجربه ای لذت بخش را در خصوص خرید آنلاین بلیط برای شما عزیزان به ارمغان آورد. زیبایی ظاهر سایت، دسترسی سریع به تمامی بخش ها ، جستجوی قدرتمند بر اساس کلید واژه های مد نظر شما و روند یک دقیقه ای خرید بلیط (از لحظه ورود به سایت و ثبت نام تا صدور بلیط) از مسائل حائز اهمیت در این رابط کاربری می باشند.

راهنمای خرید

برنامه ریز

برنامه ریز سایت اسنپ تیکت بر اساس وقت آزاد شما، پیشنهاداتی متناسب با درخواستتان ارائه می دهد. با استفاده از این برنامه ریز هوشمند می‌توانید رویداد های مد نظر خود را به راحتی تفکیک کنید و برنامه ریزی کاملی انجام دهید.