tik8

راهنمای خرید آنلاین

 • راهنمای خرید

  1راهنمای خرید آنلاین

  در صورت ثبت نام در سایت اسنپ تیکت، کلید ورود را انتخاب کرده و با درج ایمیل و رمز عبور، وارد شوید. در صورت عدم ثبت نام، کلید ثبت نام را انتخاب کرده و فرم مشخصات مورد نیاز برای ثبت نام را تکمیل نمایید.

 • راهنمای خرید

  2انتخاب دسته بندی و رویداد

  دسته بندی و رویداد مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 • راهنمای خرید

  3انتخاب سانس

  پس از انتخاب رویداد، روز و ساعت سانس مورد نظر را انتخاب نموده و روی کلید خرید کلیک نمایید.

 • راهنمای خرید

  4انتخاب جایگاه و صندلی

  جايگاه (برای مثال همكف يا بالكن) و صندلی مورد نظر خود را با توجه به رنگ‌ها و قیمت مشخص شده انتخاب نمایید. با قرار دادن اشاره‌گر موس بر روي هر صندلی، از هزینه بلیط آن جایگاه مطلع شوید.

  توجه: در برخی رویدادها، امکان انتخاب جایگاه وجود ندارد و خرید بلیط تنها با انتخاب تعداد و به صورت ظرفیتی است.

  پس از اطمینان از صحت سانس و جایگاه انتخاب شده و قبول قوانین و تعهدات اسنپ تیکت، کلید تایید و ادامه خرید را انتخاب نمایید.

 • راهنمای خرید

  5پرداخت

  پس از انتخاب درگاه بانک، کلید تاييد و ورود به سايت بانک برای پرداخت وجه بليت را انتخاب نمایید (توضیحات به تفصیل در بخش راهنمای پرداخت آمده ‌است)

  توجه: پس از پرداخت وجه، به منظور بازگشت به سايت اسنپ تیکت و مشاهده بلیط، کلید تکمیل فرآیند خرید را انتخاب نمایید.

 • راهنمای خرید

  6دریافت بلیط

  در انتهای روند خرید، می‌توانید فایل بلیط‌های خریداری شده خود را دانلود و یا به صورت مستقیم پرینت نموده و در صورت عدم نمایش بلیط‌ها در پایان فرآیند خرید،می‌توانید آن‌ها را در پروفایل کاربری خود و در بخش "بلیط‌های من" مشاهده نمایید.

 • راهنمای خرید

  7پیگیری بلیط

  چنانچه پس از خرید بلیط موفق به دریافت بلیط خود نشده اید، میتوانید با مراجعه به بخش پیگیری بلیط، با وارد کردن کد پیگیری ارسال شده برای شما و شماره همراه خود بلیط های خریداری شده را دریافت نمایید.